تبلیغات
❤FloRa & WiNx ❤ - برنده ی مسابقه
ما همه عاشق وینکسیم

برنده ی مسابقه

چهارشنبه 24 اسفند 1390 06:10 ب.ظ

نویسنده : فلورا

برنده ی مسابقه به نظر شما کیه 2 نفر درست گفتن

1-فلورا-فلاورز

2-نیکی

برای دیدن جواب اونا برید

 

فلورا -فلاورز


اسکای یه مهمونی داده بود و بلوم رو توش دعوت کرده بود و می خواست اونو به عنوان کسی که خیلی دوسش داره انتخاب کنه ولی دیاسپرو (نامزد سابق اسکای) می خواست اسکای اونو انتخاب کنه و از بلوم بدش میومد.
بلتور اومد و به دیاسپرو یه معجون داد تا اونو به اسکای بده دیاسپرو هم توی مهمونی به اسکای اون معجون رو داد و اسکای خورد و مسموم شد و وقتی که می خوات بگه کیو بشتر دوست داره دیاسپرو رو انتخاب کرد و قلب بلوم شکست وگریش گرفت اون رفت جلو تا با اسکای حرف بزنه ولی دیاسپرو به اسکای گفت که اونا جادوگرند و بلتور اونارو فرستاده و اسکای به نگهبان ها گفت که بیان و اونارو بگیرن وینکس برگشتن ولی نگهبانا دنبالشون می کردن.
وقتی اونا داشتن می رفتن به سفینه(ماشین موتور حالا هر چی)پسرا اژدهای اسکای فلورا رو زخمی کردن و وینکس رفتن تا با اسکای بجنگن ولی یکی ز اژدها ها پدر استلا رو زخمی کرد و استلا رفت تا پدرش رو نجات بده و انچانتینکس رو گرفت و وینک برگشتن.
حالا چرا بلتور این کارو کرد؟ به خاطر این که بلوم این طوری ضعیف تر میه وبلتور دقیقا این رو می خواد.

چه جوری خوب شد؟

وینکس رفتن تا اسکای رو نجات بدن ولی اسکای به اونا حمله کرد ولی بلوم به اون تیر زد و قسمت شونه ی لباس اسکای پاره شد و روی شونش ارم بلتور بود و استلا با گرد پری تونست اسکای رو دوباره خوب کنه.

همین همش کار بلتور بود.

نیکی

استلا با پری توز که به ترکیه است که مانند گردنبنداست خوب کرد

کدوم؟؟؟؟
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -